Strefa Dialogu

W dniu 12 listopada 2025 r. w siedzibie aplikacji OIRP w Lublinie odbyła się kolejna edycja „Strefy Dialogu”, w której udział wzieli przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz środowiska prawniczego.

Spotkanie poświęcone było dyskusji nad stworzeniem platformy współpracy Prawnicy–NGO, która ma ułatwić wymianę kontaktów, potrzeb i doświadczeń między tymi sektorami.

W trakcie rozmów uczestnicy podkreślali potrzebę skordynowania działań oraz wypracowania narzędzia, które w sposób systemowy wesprze komunikację, współpracę pro bono i dostęp do pomocy prawnej dla NGO.

Padło wiele inspirujących pomysłów i konkretnych propozycji dotyczących funkcji oraz s

To dopiero początek wspólnej drogi i cieszymy się mogąc być częścią tego projektu.

Halo, cześć, tu Głuche Miasto, czy nas słychać?

Dążymy do większej aktywizacji społecznej osób g/Głuchych i słabosłyszących w życie publiczne miasta Lublin oraz zwiększamy jego dostępność.

Dodaj komentarz